^LED PLASTIC POOL LUMINAIRE 25W 6000K 2100LM 90° IP68 12V AC/DC -ALBA25CW






^LED PLASTIC POOL LUMINAIRE 25W 6000K 2100LM 90° IP68 12V AC/DC -ALBA25CW
99,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ALBA25CW
- EAN: 5208055054732
Περιγραφή
Το φωτιστικό πισίνας LED ALBA25CW συνδυάζει υψηλή απόδοση και ανθεκτικότητα, προσφέροντας ισχυρό φωτισμό με ψυχρό λευκό φως (6000K) και φωτεινή ροή 2100 lumen. Με ισχύ 25W και γωνία δέσμης φωτισμού 90°, είναι ιδανικό για φωτισμό πισινών, συντριβανιών και εξωτερικών χώρων. Η κατασκευή του από πολυκαρβονικό (PC) και η προστασία IP68 το καθιστούν ανθεκτικό σε νερό και σκόνη, ενώ ο δείκτης μηχανικής κρούσης IK09 εξασφαλίζει αντοχή σε χτυπήματα. Η τάση λειτουργίας 12V AC/DC και η εγγύηση 2 ετών προσφέρουν επιπλέον αξιοπιστία και ασφάλεια.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 90° |
| Οικογένεια | POOL |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK09 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 25 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP68 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2100 lm |



















